راهنمای سفارش تمدید دامنه‌های ثبت شده در وب‌ثمین (کاربران فعلی)

روش تمدید دامنه از طریق پرتال کاربری وب ثمین
1- تمدید دامنه با پرداخت صورت‌حساب خودکار: برای تمدید دامنه وارد  پرتال کاربری خود در سایت وب ثمین شوید. اگر برایتان به شکل خودکار صورت‌حساب جهت تمدید دامنه صادر شده است برای پرداخت آن از منوی بالای پرتال گزینه‌ي «صورت‌حساب‌ها» را انتخاب کنید. «مشاهده صورت‌حساب» مورد نظر را انتخاب کنید. درگاه پرداخت را تعیین کنید و پرداخت را آنلاین انجام دهید. دامنه‌ ی شما با پرداخت صورت‌حساب به طور خودکار تمدید خواهد شد.
2- تمدید دامنه با ارسال سفارش: در صورتی که پیش از صدور صورت‌حساب قصد تمدید دامنه‌تان را دارید پس از ورود به ناحیه‌ي کاربری‌تان «ارسال سفارش» را کلیک کنید. در صفحه‌ي سفارش از بین محصولات «تمدید دامنه ها» را انتخاب کنید. دامنه‌ي مورد نظر را تیک بزنید و مدت تمدید (سال) را مشخص کنید و در پایین صفحه بر روی «همینک سفارش دهید» کلیک کنید. مراحل سفارش را تکمیل کنید.


نکته 1: اگر پس از ثبت یک دامنه‌ي IR در نزد ما رابط‌های آن را در پنل ایرنیک تغییر داده‌اید لازم است برای تمدید آن رابط مالی و فنی دامنه را مجدداً به  تغییر دهید.
3- تمدید خودکار دامنه: ما توصیه می‌کنیم کارها را شخصاً‌ انجام دهید تا از صحت آنها مطمئن شوید. اما اگر نمی‌خواهید از بابت تمدید دامنه‌هایتان نگرانی داشته باشید می‌توانید از منوی بالای سایت برگه‌ی «مدیریت دامین» را باز کنید. نام دامنه‌های مورد نظرتان را در صفحه‌ي باز شده تیک بزنید و در پایین صفحه از منوی بازشونده‌ي «مدیریت عملیات جمعی» گزینه‌ي «وضعیت تمدید خودکار» را انتخاب کنید.


در صفحه‌ای که باز می‌شود «فعال کردن شارژ خودکار» را انتخاب کنید. در این صورت هر زمان که نیاز به تمدید دامنه‌تان باشد به شکل خودکار دامنه تمدید می‌شود و هزینه از اعتبار حساب کاربری‌تان کم می‌شود. لازم است از قبل در حساب کاربری‌تان اعتبار کافی وجود داشته باشد.


نکته 2: برای افزودن اعتبار به حساب کاربری‌تان در ناحیه‌ي کاربری گزینه‌ي «افزودن وجه» را انتخاب کنید و از طریق پرداخت آنلاین هر میزان که مایلید اعتبار به حساب‌تان اختصاص دهید. این اعتبار برای خریدهای آتی در حساب شما محفوظ خواهد بود.

  • 0 کاربران این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

راهنمای کامل سفارش ثبت دامنه های ir

مهم: نکات ابتدایی درباره‌ي فرآیند ثبت و تأیید دامنه‌های ir (لطفاً از مطالعه‌ي این نکات صرف‌نظر...

راهنمای کامل سفارش ثبت دامنه های ir

مهم: نکات ابتدایی درباره‌ي فرآیند ثبت و تأیید دامنه‌های ir (لطفاً از مطالعه‌ي این نکات صرف‌نظر...

راهنمای سفارش انتقال و تمدید دامنه های ir

نکته: توجه کنید که منظور از انتقال دامنه در این مطلب تمدید دامنه‌ی irی است که متعلق به شماست و...

راهنمای سفارش انتقال و تمدید دامنه های بین المللی

نکته 1: انتقال دامنه در این‌جا با هدف تمدید دامنه انجام می‌شود. اگر قصدتان خرید هاست است و...

نحوه تغییر نیم سرورهای دامنه

نحوه تغییر نیم سرورهای دامنهنکته: در دامنه های آی آر در صورت تغییر رابط فنی امکان مدیریت نیم...