تغییر تعرفه ثبت و تمدید دامنه ها

احتراما با توجه به کاهش نرخ ارز، به استحضار می رسانیم از تاریخ 21  آذر 97، هزینه ثبت،تمدید و انتقال  دامنه ها تغییر کرده است.

12th دسامبر 2018
تغییر تعرفه ثبت دامنه

احتراما با توجه به افزایش نرخ ارز، به استحضار می رسانیم از تاریخ 31  تیر 97، هزینه ثبت،تمدید و انتقال  دامنه ها تغییر کرده است. این تغییرات شامل فاکتورهای قبلی ( ثبت، تمدید و انتقال) که صادر شده ... بیشتر بخوانید »

22nd جولای 2018
تغییر تعرفه سرویس هاست هاست ویندوز و لینوکس

احتراماً به عرض می رسانیم از تاریخ 24 تیر 97 تعرفه سرویس های هاست لینوکس، ویندوز و سرویسهای نمایندگی تغییر پیدا کرده است. این تغییر قیمت شامل، فاکتورهای جدید و فاکتورهایی که قبل از تاریخ 24 تیر 97 ... بیشتر بخوانید »

15th جولای 2018
مشکل در روتر برخی از سرورهای لینوکس

با سلاماحتراما به اطلاع می رسانیم از امروز ساعت 12 ظهر، مورخ 12 تیر 97، روتر دیتاسنتر سرورهای زیر دچار مشکل شده است. طبق پیگیری های انجام شده امروز مشکل حل خواهد شد:سرور شماره یک: 138.201.20.203سرور شماره ... بیشتر بخوانید »

3rd جولای 2018
تحریم دامنه های ایران توسط رسلو و راهکار حل آن

به اطلاع مشتریان گرامی وب ثمین می رسانیم، بعد از اعمال تحریم رسلو، وب ثمین با یک رجیستر بین المللی معتبر قرارداد همکاری عقد نموده است و تمامی دامنه های جدید توسط رجیستر جدید ثبت می گردد و دامنه ... بیشتر بخوانید »

28th جولای 2017
صدور آنی گواهی ssl

صدور آنی گواهی ssl: به اطلاع کاربران محترم وب ثمین می رسانیم، وب ثمین اقدام به ارائه  انواع گواهینامه های امنیتی SSl نموده است و شما می توانید بصورت آنلاین اقدام به خرید انواع گواهی نامه SSL کنید. ... بیشتر بخوانید »

8th دسامبر 2016
راه اندازی فروشگاه قالب وب ثمین

راه اندازی فروشگاه قالب وب ثمین . با توجه به محبوبیت بی سابقه و استقبال روزافزون صاحبان وب سایتها از سیستمهای مدیریت محتوا در طراحی وبسایتهای زیبا با هزینه های کم و کارآیی زیاد وب ثمین اقدام به ... بیشتر بخوانید »

15th اکتبر 2014
جشنواره زمستانه وب ثمین

جشنواره زمستانه وب ثمین: با توجه به استقبال بی نظیر خریداران سرویس های هاست وب ثمین در جشنواره پاییزه و درخواست کاربران جهت تمدید جشنواره پاییزه، واحد CRM وب ثمین تصمیم به راه اندازی جشنواره ... بیشتر بخوانید »

1st مارس 2014
جشنواره پاییزی وب ثمین

جشنواره پاییزی وب ثمین: به منظور کاهش هزینه های استفاده از خدمات هاست و ترغیب خریداران گرامی به استفاده از سرویسهای بهتر خریداران هاست وب ثمین در پاییز 1392 می توانند با استفاده از کدهای تخفیف ... بیشتر بخوانید »

3rd دسامبر 2013
تخفیف نوروزی بسته‌های هاست وب ثمین

 سال نو مبارک!   وب ثمین آغاز سال 1392 خورشیدی و نوروز را به همه‌ی ایرانیان شادباش می‌گوید و با آرزوی سالی خوش و پررونق با تخفیف ویژه‌ی نوروزی از بیستم اسفند ماه سال 91 تا بیستم فروردین ... بیشتر بخوانید »

15th اکتبر 2013